Naga MarketsNa wykresie czterogodzinnym widać nową falę spadków dolara australijskiego w parze z jenem. Od początku tygodnia doszło do odbicia od oporu na 82,75, a następnie pokonania bez większej walki kolejnego wsparcia na 81,75. Obecnie ma miejsce pierwsza większa reakcja wzrostowa. Od retestu przebitego poziomu zależy przyszła sytuacja na tej parze.

Przygotowanie do spadków?

Obecny retest na AUDJPY otwiera ścieżkę do dwóch scenariuszy. Jeśli dojdzie do odbicia od 81,75 i utwierdzenia tego poziomu jako nowego oporu, to możemy oczekiwać spadków w okolice 80,40, gdzie znajduje się kolejne wsparcie. Daje do ponad 100 pipsów zysku do zgarnięcia. Następnym celem dla niedźwiedzi będzie rejon 78,80.

Oczywiście, byki mogą powrócić do gry i pokonać wspomniany opór. W takiej sytuacji cena powinna bez większych zawirowań dotrzeć z powrotem w okolice 82,75. Trzeba jednak pamiętać, że tej bariery popytowi nie udało się pokonać od lipca, więc tam może dojść do kolejnego odbicia, jak to miało już miejsce dwukrotnie w listopadzie.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDJPY,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres AUDJPY H4 21.11.2018
AUDJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here