Naga MarketsPara AUD/JPY dociera do poziomu oporu 87.00 penetrując go knotem w górę na 50 pips. Cała świeca 4-godzinna z wczoraj liczy przeszło 160 pips obejmując sobą liczne poprzednie świeczki. A zatem:

  • świeca tworzy fałszywe przebicie
  • świeca jest outside-bar’em / świecą zewnętrzną
  • świeca jest spadkowym pinbarem
  • świeca jest reakcją podaży na opór
  • świeca definiuje wczorajszą świecę dzienną

OT_1809_AUDJPY

Uwaga! Wciąż widzimy wsparcie u podstawy opisywanej świecy sygnalnej, które objawiło się dwoma małymi świeczkami popytowymi, obecnie rynek buduje trzecią zmierzającą powoli w górę. Również średnie wykładnicze 21/34 wspierają stronę popytową, stąd zalecamy dużą ostrożność przy zagrywaniu tego sygnału. Ostrożność ta może wyrażać się w zmierzeniu całej świecy zniesieniami Fibonacciego i poszukiwaniu sygnałów na niższych interwałach w obrębie tych zniesień. Również przebicie obecnego dołka – który jest broniony – będzie dobrym sygnałem.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OT_1809_AUDJPY_option

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here