Naga MarketsPara walutowa AUDJPY od czerwca ubiegłego roku poruszała się na północ w kanale wzrostowym, z którego na skutek trwających od połowy lutego br. spadków rynek wybił dołem. W tym samym czasie pokonaliśmy również wsparcie w okolicy poziomu 83.92, które na skutek dzisiejszej luki wzrostowej spowodowanej wstępnymi wynikami wyborów prezydenckich we Francji re-testujemy od dołu (jako opór). Warto zauważyć również, że poziom ten znajduje się obecnie w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z całego wcześniejszego ruchu spadkowego a jego trwałe odrzucenie mogłoby spowodować kontynuacje spadków w najbliższym czasie.

AUDJPY Daily

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że po trwającej przez całe przedpołudnie spokojnej korekcie wzrostowej, kilka godzin temu pojawił się kolejny, dynamiczny impuls wzrostowy. Jeżeli spadki będą kontynuowane spodziewać moglibyśmy się domknięcia dzisiejszej luki wzrostowej choć pierwsza reakcja popytowa mogłaby pojawić się już w okolicy poziomu 82.85.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDJPY
sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDJPY H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… USD/CAD, AUD/NZD, GBP/CHF
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – euforia powyborcza trwa
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here