Naga Marketsaj

Na wykresie H4 pary AUD/JPY cena znajduje się przy linii trendu wzrostowego, który trwa od połowy kwietnia. Na tym poziomie mamy silne, kluczowe wsparcie jakim jest poziom dwóch poprzednich wierzchołków 95,80. Warto zauważyć także, że zasięg obecnej korekty jest już taki sam jak poprzedniej, a spadki nie były zbyt dynamiczne, raczej typowo korekcyjne. Warto szukać w takim miejscu okazji do zagrywania na wzrosty zgodnie z panującym trendem.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

aj op

OptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPodsumowanie tygodnia pozycji dużych graczy 17.05.2015
Następny artykułUSD/CAD – kanał spadkowy H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here