Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDJPY po 6 tygodniach nieprzerwanych spadków dotarły do kluczowego poziomu wsparcia w okolicach 81.70. Tam jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, do gry powróciła strona popytowa dzięki czemu kursy zyskiwał praktycznie do zamknięcia piątkowej sesji.

Ciekawie wygląda także sytuacja na wykresie 4-godzinnym, gdzie można rozglądać się za krótkoterminowymi pozycjami długimi upatrując głębszego odbicia od kluczowego wsparcia.

Obecny tydzień rozpoczął się mniej więcej po środku zakresu między wsparciem na 83.25, a oporem blisko 84.40. Co istotne, poziomy te są zbliżone do średniego zakresu z ostatnich 14-dni jaki może zostać zrealizowany podczas dzisiejszej sesji.

Mając na uwadze powyższe, jeśli kurs wróci do wsparcia w okolicach 83.25, można będzie rozważać zajęcie krótkoterminowej pozycji długiej. Najbliższy cel dla wzrostów stanowi tutaj opór na 84.40, natomiast kolejny obszar obrony widoczny jest w pobliżu 85.85.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here