Naga MarketsPo trwających od początku czerwca br. wzrostach, para walutowa AUDJPY od końca lipca br. porusza się na południe. Na skutek tych spadków kurs dotarł w okolice poziomu 85.50 i mierzenia 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów, gdzie zgodnie z moją wczorajszą projekcją, dziś pojawiła się reakcja popytowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych wzrostów.

AUDJPY Daily

By trwające od kilku godzin wzrosty mogły być jednak kontynuowane musielibyśmy jednak pokonać lokalny opór, który znajduje się w okolicy mierzenia 50% korekty Fibonacciego. Jeżeli jednak strefa ta również zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się powstania konsolidacji pomiędzy wspomnianym wcześniej wsparciem 85.50 a oporem 86.30. Wydaje się więc, że instrument ten może okazać się w najbliższym czasie szczególnie interesujący dla scalperów i day-traderów.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDJPY H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułXTB wprowadza zmiany w zakresie oferty kryptowalutowej
Następny artykułO wykresach ani słowa… NZD/USD, AUD/CAD, EUR/AUD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here