Naga MarketsOpcje Binarne AUD/JPY

Od końca października bardzo osłabia się Jen. Jest to spowodowane zwiększeniem skupów aktywów przez Bank Japonii. Z kolei Dolar australijski się umacnia na co wpływ ma duża umowa z Chinami. Przyjrzyjmy się wykresowi 4-godzinnemu z Ichimoku.

Jak widać cena porusza się w trendzie wzrostowym, a od 3 dni trwa konsolidacja, czyli ruch boczny. Na zielono zaznaczone są odbicia od linii Kijun (niebieskiej), która stanowi silne wsparcie dla ceny. Wreszcie nastąpiło bardziej wyraźne odbicie na sesji azjatyckiej co może zwiastować kontynuację trendu.

Zagrania z tak silnym trendem, zawsze mają dużo większą szansę powodzenia niż zagrania wbrew trendowi.

Option Trade sygnałOptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Ciekawą alternatywą są również Opcje Długoterminowe, gdzie można grać na wygasanie za kilka dni – a biorąc pod uwagę siłę trendu, para ma dużą szansę na to żeby być niżej.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne  a także ForumConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here