Naga MarketsKurs dolara australijskiego do jena (AUDJPY) zanotował przez miesiąc od 10 października, istotny wzrost, w trakcie którego kupującym udało się dotrzeć do oporu w pobliżu 75,53. Początkowo ruch był bardzo dynamiczny, a następnie nieco zwolnił, co doprowadziło do powstania na wykresie  kanału nachylonego w kierunku trendu.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w minionym tygodniu handlowym, sprzedającym udało się pokonać najpierw dolne ograniczenie kanału, a następnie horyzontalne wsparcie przy 74,50. W ramach spadków cena dotarła do linii trendu biegnącej od tegorocznych minimów.

Właśnie wspomniana wyżej linia trendu powstrzymała dalszą ekspansję sprzedających. Odbicie od tego wsparcia daje szansę na ruch powrotny do poziomu 74,50, który ponownie zmienił się w opór.

Jeśli trend wzrostowy panujący od sierpnia ma być kontynuowany, kupujący powinni doprowadzić do wybicia oporu. To z kolei otwierałoby drogę do strefy obejmującej ostatnie maksima przy 75,53 – 75.66.

Alternatywnie, odbicie od 74,50 wskazywałoby na ewentualny powrót do linii trendu, która przy ponownym teście w tak krótkim odstępie czasu, może mieć mniejszy potencjał, by powstrzymać sprzedających.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny AUDJPY - 17.11.2018 r.
Wykres dzienny AUDJPY – 17.11.2018 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here