Naga MarketsKurs dolara australijskiego do jena (AUDJPY) ponad tydzień temu dotarł do linii trendu wzrostowego. Próba odbicia nie zaprowadziła jednak notowań znacznie wyżej. Zamiast tego cena wróciła do diagonalnego wsparcia, które jest już osłabione.

Wspomniana wyżej linia trendu biegnie od tegorocznych minimów. Kiedy cena dotarła do niej w minionym tygodniu wydawało się, że dojdzie do odbicia, przynajmniej w kierunku oporu na 74,50. Jednakże tak się nie stało, cena bowiem pozostaje w zakresie notowań z ubiegłego czwartku, a od wczoraj ponownie testuje linię trendu.

Kolejny test wsparcia w postaci linii trendu, w tak krótkim odstępie czasu może skutkować jej pokonaniem. Jednakże głębszych osunięć będziemy się mogli spodziewać dopiero po pokonaniu wsparcia horyzontalnego w obrębie 73,35.

Przy powyższym scenariuszu, kluczowym celem dla spadków może się okazać poziom 72,00. Alternatywni, utrzymanie notowań na zamknięciach dnia ponad linią trendu pozostawia odsłonięty opór przy 74.50.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej AUDJPY - 22.11.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej AUDJPY – 22.11.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here