Naga MarketsTestowany w zeszłym tygodniu poziom 90.40 spowodował odbicie. Wczoraj przełamane zostało wsparcie na poziomie 89.60 (widoczne na interwale dziennym), a obecnie cena będzie testowała poziom 88.00. Na drodze podaży stanęła linia trendu wzrostowego jednak bardziej prawdopodobny jest test wsparcia na 88.00 i dopiero ewentualne odbicie. Gdyby podaż okazała się dość mocna to kolejnym mocnym wsparciem będzie poziom 86.20.

Wykres AUDJPY dla interwału H4.
Wykres AUDJPY dla interwału H4.

Spróbuj tradingu na AUDJPY u brokera FX Grow. Pokaż swoje umiejętności na rynku i zgarnij nagrody w konkursie PIP WARS (suma nagród to aż 10000$).

Szersza perspektywa, interwał D1

Od początku września 2015 AUDJPY poruszał się w trendzie wzrostowym. W zeszłym tygodniu cena mocną świecą przekroczyła poziom 89.60. Jednak bieżący tydzień od początku stoi pod znakiem korekty. Wydaje się, że poziom 88.00 mógłby być dobrym miejsce do odbicia. AUDJPY cechuje się dużą zmiennością i dopóki wyraźnie na interwale D1 dostrzec można wyższe szczyty oraz wyższe dołki obecny spadek powinien być traktowany jako korekta w trendzie wzrostowym.

Wykres AUDJPY dla interwału D1.
Wykres AUDJPY dla interwału D1.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here