Naga Marketsaj

Kurs AUD/JPY po mocnym spadku zaczął poruszać się wewnątrz kanału spadkowego. Aktualnie cena znajduje się przy jego dolnej krawędzi, gdzie także przebiega bardzo ważne wsparcie. Jest to poziom szczytu z 5 września 2014 roku czyli poziom poprzedniego, pokonanego już wierzchołka. Jest to idealne miejcie na wyprowadzenie, przynajmniej odreagowania. Celem powinien być w pierwszej kolejności górna krawędź kanału. Pojawiła się już duża świeca pin bar, pokazująca możliwe odbicie.

aj op

TopOption, oferuje 70% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 170 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here