Naga MarketsCiekawa sytuacja ma miejsce na parze AUDJPY, impuls oczywiście mamy od popularnego dolar-jena. Spoglądając jednak na dolara australijskiego do jena, można dostrzec wyczekiwanie jakie miało miejsce przez trzy ostatnie sesje. Chodzi o rzadko spotykaną formację shark32.

Wspomniany układ to sytuacja o zawężającej się zmienności, w której trzecia świeca znajduje się w drugiej a druga w pierwszej. Dodatkowo po ruchu wzrostowym w poprzednim tygodniu, taka sytuacja to książkowy układ kontynuacji trendu.

Retest poziomu 88.30 może dać okazję do zarobienia na wzrostach. Po drodze na szczyt został jeszcze do pokonania poziom 88.75.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDJPY
sprawdź ofertę Brokera HotForex

Podobnie jak podczas ostatniej korekty w sierpniu, przydatnym narzędziem było wyznaczenie krótkoterminowej linii spadku. Mimo, że układ korekt nieco różni się od siebie to skala (długość i wielkość) jest podobna.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Sezon wyników przynosi nowe rekordy na Wall Street
Następny artykułO wykresach ani słowa… USD/CAD, EUR/CAD, GBP/NZD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here