Naga MarketsW lipcu oraz w sierpniu AUDJPY poruszał się w konsolidacji pomiędzy poziomami 89,15 – 92,65. Przełamanie wskazanego minimum 24 sierpnia spowodowało gwałtowny ruch w dół. Tego samego dnia rozpoczęło się odreagowanie spadków, które zniosło 50% ruchu spadkowego. Utworzony 24 sierpnia dołek na poziomie 82,00 ponownie został przetestowany w miniony piątek. Odbicie może nie być zbyt mocne i udane przebicie poziomu 82,00 w dół spowoduje ruch do kolejnego wsparcia na poziomie 79,50. Alternatywnie jeżeli strona podażowa nie będzie agresywnie naciskać to wzrosty mogą dojść do ostatniego oporu na poziomie 87,30 i dopiero nastąpi powrót do spadków.

Wykres AUDJPY dla interwału H4.
Wykres AUDJPY dla interwału H4.

Interwał H1

Od dwóch tygodni AUDJPY porusza się w kanale spadkowym. Dolne ograniczenie kanału przetestowane zostało w piątek i nastąpiło odbicie. W dniu dzisiejszym AUDJPY próbuje wyjść górą z kanału. Gdyby wybicie okazało się fałszywe ostatnie minima staną ponownie pod presją sprzedających.

Wykres AUDJPY dla interwału H1.
Wykres AUDJPY dla interwału H1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here