Naga MarketsW trakcie środowego handlu dolar australijski zyskuje do wszystkich walut koszyka G8. Na przeciwległym biegnie znajduje się natomiast japoński jen, który od rana notuje straty. Wyraźnie widać to na parze walutowej AUD/JPY, która wzrasta w tym momencie +2,4% w stosunku do wtorkowego zamknięcia i dzisiaj nie ma sobie równych. Sprawdź również poranną analizę dla AUD vs JPY.

Notowaniom na wykresie dziennym udało się pokonać lutowe szczyty oraz dołki z sierpnia-września 2015 roku. Strefę zeszłorocznych dołków można jednak rozszerzyć aż do poziomu 83.62 i dopóki cena go nie pokona, ciężko mówić o szansie dynamiczniejszej aprecjacji:

AUD/JPY D1
AUD/JPY D1

Zobacz również: Co dalej z AUD? Komentarz Commerzbank

Wykres intraday (H1) pokazuje natomiast, że cena w drugiej połowie lutego poruszała się w schemacie trzech praktycznie takich samych impulsów spadkowych (jeżeli chodzi o głębokość oraz czas trwania). Tendencja została jednak ostatecznie pokonana, a cena wybiła szczyty z 16 lutego na wysokości 82.41. Notowania przykleiły się do wspomnianego poziomu, warto więc obserwować dalszy rozwój sytuacji:

AUD/JPY H1
AUD/JPY H1

Wytypuj poprawnie wyniki piątkowego NFP i zdobądź wejściówkę na FxCuffs 2016!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWzrost wolumenu na szwajcarskiej giełdzie
Następny artykułTrading harmoniczny: korekta prosta ABCD na GBPNZD.
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here