Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDCHF poruszają się w trendzie spadkowym, gdzie we wrześniu wyznaczone zostały minima w okolicach 0.6880. Tam też wypada aktualnie kluczowe wsparcie, od którego odbicia zaowocowało korektą ostatniego impulsu spadkowego.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania w korekcie wspierają się na linii trendu biegnącej od dołka z 14 września br. W miniony piątek byliśmy świadkami kolejnego testu tego wsparcia, który okazał się pozytywny.

Z kolei podczas wczorajszej sesji kupującym udało się ustanowić nowe maksima na poziomach widocznych ostatnio w sierpniu br., a zamknięcie sesji miało miejsce ponad kluczowym oporem w obrębie 0.7120.

Obecnie przełamany opór testowany jest jako wsparcie, a wczorajsze wybicie otwiera drogę dalszym wzrostom, gdzie kluczowy wydaje się obszar w pobliżu 0.7280. Właśnie z tego poziomu rozpoczęła się dynamiczna przecena do tegorocznych minimów, a wcześniej działał on także jako wsparcie.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

AUDCHF - zamknięcie sesji miało miejsce ponad kluczowym oporem w obrębie 0.7120


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here