Naga MarketsOd niespełna dwóch tygodni AUDCHF porusza się we wnętrzu trójkąta. Gdy nastąpi wyłamanie ceny z jego wnętrza otrzymamy wskazówkę dotyczącą dalszego kierunku ruchu. Powinno to nastąpić w najbliższym czasie ponieważ zostało już jedynie około 100 pipsów miejsca na ruch w jego wnętrzu (zakres 0.7330 – 0.7430).

Obecny układ wykresu preferuje kontynuację ruchu wzrostowego ponieważ trójkąt jest formacją kontynuacji trendu oraz 10 marca pojawiło się nowe 11-miesięczne maksimum, w pobliżu którego obecnie porusza się cena. Kluczowe dla popytu będzie trwałe pokonanie poziomu 0.7540, to umożliwi kontynuację wzrostów. Alternatywnie gdyby pojawiło się obecnie cofnięcie przed spadkami będzie bronił poziom 0.7300.

Wykres dla interwału H1

Wykres AUDCHF dla interwału H1.
Wykres AUDCHF dla interwału H1.

Otwórz pozycję na AUDCHF u brokera FX Grow. 
FX Grow oferuje bezpłatne konto i spread od 0,00001, a na swojej stronie udostępnia bezpłatnie pełny kalendarz makroekonomiczny.

Wykres dla interwału D1

Wykres AUDCHF dla interwału D1.
Wykres AUDCHF dla interwału D1.

Już w najbliższą środę [23 marca] o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar: “Jak podejmować dobre decyzje inwestycyjne? Inwestycyjne fakty i mity”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here