Naga MarketsAUDCHF najniżej od listopada 2016 roku

Wyprzedaż AUDCHF rozpoczęta od szczytu z 22 lutego trwa w najlepsze. We wskazanym okresie cena nie respektuje nawet linii trendu spadkowego potwierdzając tym samym wyraźną przewagę strony podażowej. W rezultacie spadki doprowadziły cenę do najniższego poziomu od listopada 2016 roku. Obecnie pojawiła się jednak przed popytem szansa. Jest nią bliskość ważnego wsparcia na poziomie 0.7250.

Test kluczowego wsparcia 0.7250

Wsparcie na poziomie 0.7250 było w przeszłości wielokrotnie w grze począwszy od stycznia 2015 roku. Na ten poziom niemal zawsze pojawiała się jakaś reakcja ceny, a w ciągu ostatniego roku reakcja ta była znacząca. Począwszy od lipca 2016 roku podaż ani raz nie zdołała przełamać wsparcia na poziomie 0.7250 pomimo kilka prób.

Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że aktualnie testowane wsparcie wywoła wzrostowe odbicie. Przełamanie tego poziomu „z marszu” wydaje się mało prawdopodobne Gdyby jednak podaż zatrzymała się dłużej w tym miejscu tworząc przez kilka dni płaską konsolidację, byłoby to paliwo, które później miałoby szansę umożliwić przełamanie tego kluczowego wsparcia.

AUDCHF H4
Wykres AUDCHF dla H4

Zarejestruj się na darmowy webinar: “Podstawy tradingu harmonicznego”.

AUDCHF D1
Wykres AUDCHF dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here