Naga MarketsPara walutowa AUDCHF od dłuższego czasu porusza się w kanale spadkowym. Na skutek odrzucenia dolnego ograniczenia formacji, od października 2015 roku obserwujemy jednak wzrosty które jeżeli porównamy z dotychczasową historią na tym instrumencie, wydają się nad wyraz mało dynamiczne.

AUDCHF Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że od blisko dwóch lat rynek porusza się w konsolidacji tworząc formację trójkąta zwyżkującego, którego górne ograniczenie znajduje się w okolice wcześniejszego wsparcia a później oporu na poziomie 0.7700 – 0.7750.

Na skutek trwających od początku lutego wzrostów rynek dotarł dziś w okolice tej strefy. Warto również zwrócić uwagę, że znajdujemy się w okolicy linii trendu spadkowego. Wydawać by się zatem mogło, że w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji podażowej i przynajmniej korekty spadkowej.

Jeżeli jednak dynamika wzrostów będzie na tyle silna by pokonać obecną konfluencję oporów, mogłoby dojść do potencjalnej zmiany nastawienia rynku i średnio- bądź długoterminowych wzrostów. Niemniej jednak na pewno ta para walutowa zasługuje w obecnym czasie na obserwacje.

Wykorzystaj analizę, by zainwestować u Brokera HotForex

AUDCHF Weelky


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/JPY: Następny przystanek – 115.00?
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – byczy koniec tygodnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here