Naga MarketsNa skutek trwającej od września 2015 roku spokojnej korekty wzrostowej para walutowa AUDCHF dotarła w okolice niezwykle istotnego oporu 0.7750 zbiegającego się z linią trendu spadkowego, gdzie w lutym br. pojawiła się reakcja podażowa. Od tego czasu obserwujemy spadki, które jednak zdecydowanej dynamiki nabrały dopiero w chwili pokonania linii tendencji wzrostowej będącej dolnym ograniczeniem wspomnianej już korekty.

AUDCHF Weekly

Spoglądając na wykres dzienny warto zauważyć, że spadki te dotarły w okolice poziomu 0.7266, gdzie dokładnie tydzień temu pojawiła się reakcja popytowa. Od tego czasu obserwowaliśmy spokojne wzrosty.

AUDCHF Daily

Obserwowaliśmy…ponieważ jeżeli przyjrzymy się obecnej sytuacji na wykresie H1 zauważymy, że od kilku godzin rynek porusza się dynamicznie na południe. Na skutek tych spadków pokonaliśmy już linię tendencji wzrostowej i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

Oczywiście nie wykluczone, że nie pojawi się teraz jakaś korekta wzrostowa choć biorąc pod uwagę dynamikę dzisiejszego impulsu spadkowego prawdopodobnie będzie to jednak jedynie korekta.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDCHF H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Rynki wypatrują nowych impulsów
Następny artykułBlok po 22 – 12 maja 2017: EUR/USD, Złoto
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here