Naga Marketsaudchf

Na interwale dziennym pary AUD/CHF panuje trend wzrostowy. Jakieś czas temu naruszona została linia trendu, jednak jak widać przetrwała ona. W tym miejscu mamy także strefę wsparcia. Kształt tworzącej się świecy dziennej wskazuje na to, że prawdopodobieństwo przejęcia ponownie kontroli przez kupujących istnieje. Warto zatem obserwować wykres w  poszukiwaniu sygnału na dłuższy termin.

audchf opcja

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/CAD – retest strefy oporu
Następny artykułBinarny raport południowy – piątek, 24 października
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Ma Pani rację, sytuacja nie jest jednoznaczna. Moim jednak zdaniem na W1 widać wybronienie linii trendu i dzisiejsza świeca też może świadczyć o chęci wzrostów. A trend to zależy jak spojrzeć, bo np. cały tydzień to jednak wzrosty, a szerzej to także wzrosty (kilka miesięcy).

  2. trend wzrostowy mamy gdy sa wyzsze szczyty i górki. Od 28 sierpnia ( niemal 2 miesiące ! ) para leci w dół wybijając nowe nizsze dołki i nie robiąc wyzszych szczytów. Sytuacja nie jest az tak jasna wg mnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here