Naga MarketsRajd popytu na AUDCHF trwa w najlepsze. Jeżeli dzisiejsza świeca dzienna również będzie miała zielony korpus będzie to 6 wzrostowa sesja z rzędu. Jednak ten ruch wzrostowy w dalszym ciągu powinien być postrzegany w charakterze korekty. Trend spadkowy na AUDCHF rozpoczął się w lutym i w tym okresie można wyraźnie dostrzec dynamiczne korekty wzrostowe, które po kilku dziennych świecach kończyły się powrotem ceny do trendu spadkowego.

Sukcesem dla popytu będzie dotarcie do ważnego oporu na poziomie 0.7400. W tym rejonie w kolejnym tygodniu pojawi się spadkowa linia trendu, a zatem jego przełamanie będzie niezwykle trudne.

Możliwe scenariusze dla AUDCHF

Obecny ruch wzrostowy na ten moment powinien być traktowany jako korekta. W związku z tym, dobrym pomysłem jest nastawienie się na sygnały (np. Price Action) zapowiadające powrót spadków. Maksimum, do którego mogą dotrzeć wzrosty to poziom 0.7400. Nawet jeżeli odbicie od tego poziomu nie doprowadzi do nowej fali spadkowej to przynajmniej powinno ono wywołać głębszy ruch spadkowy.

AUDCHF D1
Wykres AUDCHF dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here