Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

DARMOWE SZKOLENIA Z COMPARIC.PL W TYM TYGODNIU


PBOC dzisiaj ponownie obniżył stawkę referencyjną juana w stosunku do dolara amerykańskiego – tym razem o 1.6% – co jak można się spodziewać było dużym zaskoczeniem dla rynku i przełożyło się na spadki europejskich kontraktów futures.

Pod kątem kalendarza makro o godzinie 10:30 poznaliśmy publikacje z brytyjskiego raportu pracy. Zmiana liczby bezrobotnych korzystnie na wysokości -4.9tys. (oczekiwano 1.5%), mocne osunięcia zanotowały jednak średnie zarobki z uwzględnieniem bonusu (2.4%, prognoza 2.8%, poprzednio 3.2%). Bardzo słabo wypadła również produkcja przemysłowa strefy euro – w ujęciu r/r 1.2% (prognoza 1.5%, poprzednio 1.6%).

Z pozostałych danych dzisiaj interesuje nas jeszcze wystąpienie W. Dudleya z FEDu o godzinie 14:30 oraz raport JOLTS o godzinie 16:00 (dotyczący rynku USA).

Opcje binarne wygasające w 15 sekund i 100% zwrotu w MarketsPulse

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: EUR, CHF

SŁABE: AUD, GBP, USD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/GBP – w stronę oporu

EUR/JPY – popyt przejmuje kontrolę

AUDCHFH4.png 12.08

AUD/CHF w okolicach południowych jest najsilniej trendującą parą. Po odbiciu niemal co do punktu od 50% zniesienia trendu spadkowego obserwowanego od końca kwietnia notowania wróciły do poruszania się w kierunku zgodnym z szeroką tendencją. Obecnie po gwałtownych spadkach znaleźliśmy się jednak w strefie wsparcia wyznaczanej przez 23.6% Fibo oraz lokalne szczyty z drugiej połowy lipca. W miejscu tym spodziewamy się reakcji korekcyjnej i dopiero po niej nadejścia dalszych spadków – szczególnie, że osunięcia AUD wywołała sytuacja fundamentalna (obniżka stawki referencyjnej przez PBOC).

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum. Sprawdź brokerów opcji binarnych w Comparic.pl i skorzystaj z oferty specjalnejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here