Naga MarketsPo silnych, trwających 3 tygodnie spadkach na parze walutowej AUDCHF zapoczątkowanych  22-go stycznia, kurs dotarł do kluczowego poziomu wsparcia w okolicach 0.7275.

Tam jak widać na poniższym wykresie tygodniowym, notowania utkwiły na kolejne dwa tygodnie.  Świece z długimi cieniami z obu stron i niewielkimi korpusami wskazują na okres niezdecydowania, co do dalszego kierunku ruchu.

Z kolei po przejściu na wykres 4-godzinnym, widzimy konsolidację między wspomnianym obszarem wsparcia w obrębie 0.7275, a strefą oporu blisko 0.7430. Obecnie notowania znajdują się w środku tej strefy.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze momentum spadkowe, o wiele bardziej interesujące byłoby tu przełamanie wsparcia na 0.7275 i kontynuacja wyprzedaży w kierunku 0.7160. Jeśli jednak to strona popytowa przejęłaby kontrolę, po skutecznym wybiciu 0.7430, kurs mógłby kierować się do kolejnego kluczowego oporu na 0.7540.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here