Naga Marketsac

Na wykresie H1 pary AUD/CHF trwa ruch boczny. W szerszym horyzoncie mamy do czynienia ze spadkami. W okresie Świąteczno – noworocznym gdzie zmienność wyraźnie zmalała nie należy liczyć się ze zmianą ostatniej tendencji. Możliwe są jedynie zagrania na krótki termin. Warto zainteresować się strefą oporu, od której cena odbijała się już pięciokrotnie. Aktualnie w tym miejscu powstała świeca pin bar, która może sugerować kolejne, nadchodzące odbicie w dół.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

ac op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCarry Trade: AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, EURAUD, GBPAUD
Następny artykułEUR/USD – kluczowy opór na dzisiaj
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here