Naga MarketsKurs dolara australijskiego do franka szwajcarskiego (AUDCHF) porusza się w konsolidacji niemal od początku obecnego miesiąca. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w ramach trendu spadkowego notowania osunęły się do poziomu 0,6507, gdzie wypadają minima byczego pin bara.

Wzrostowy ruch po tym pin barze nie był jednak zbyt imponujący, a cena dotarła do oporu przy 0,6655. Poziom ten stanowi teraz górne ograniczenie zakresu.

Kurs dolara australijskiego do franka (AUDCHF) - wykres dzienny - 20 sierpnia 2019
Kurs dolara australijskiego do franka (AUDCHF) – wykres dzienny – 20 sierpnia 2019

Ruch notowań w zakresie lepiej obrazuje wykres 4-godzinny, gdzie jak widać, kupujący po raz trzeci atakują strefę w obrębie 0,6655. Podczas piątkowego zamknięcia opór został utrzymany, a zatem można go uznać za wciąż obowiązujący.

Jednakże po ostatnim odbiciu od oporu cena utworzyła wyższy dołek, wskazując tym samym na osłabienie wśród sprzedających. Skuteczne wybicie 0,6655 dawałoby szansę na głębszą, blisko 100-pipsową korektę ogólnego trendu spadkowego do okolic 0,6750, gdzie znajdowały się minima z czerwca br.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs dolara australijskiego do franka (AUDCHF) - wykres 4-godzinny - 20 sierpnia 2019
Kurs dolara australijskiego do franka (AUDCHF) – wykres 4-godzinny – 20 sierpnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here