Naga MarketsSNB podjął dzisiaj decyzję o utrzymaniu stóp procentowych na obecnym poziomie. Bank centralny w komunikacie poinformował, że frank szwajcarski jest obecnie przewartościowany i niektóre branże na tym cierpią. SNB dostrzega, że cały czas ryzykiem pozostaje niepewna sytuacja międzynarodowa.

Na parach z CHF nie pojawiła się dzisiaj specjalnie duża zmienność po tej decyzji. AUDCHF w godzinach nocnych przetestował wsparcie w rejonie 0.7250 i po mało okazałym odbiciu ponownie skierował się w stronę tego wsparcia. Najbliższe opory usytuowane, są na poziomach: 0.7290, 0.7350, 0.7500.

Analizując jednak wykres na większym interwale (przynajmniej H4) zauważyć można ukształtowaną formację RGR i przełamaną we wtorek linią szyi z jej książkowym re-testem w dniu wczorajszym. Zasięg mierzony dla spadku po ukształtowaniu się tej formacji przekracza w tym momencie poziom 0.7060, który to poziom jest kluczowym wsparciem (zatrzymywał spadki od lutego 2016 roku). Pierwszym krokiem do realizacji wskazanego scenariusza będzie przełamanie wsparcia na poziomie 0.7250. Po tym AUDCHF znajdzie się na najniższym poziomie od 2,5 miesiąca i otworzy się droga do kolejnych wsparć usytuowanych na poziomach: 0.7160, 0.7060.

Czytaj więcej o AUDCHF w analizie: AUDCHF H4 – ciąg dalszy zmagań na wsparciu.

Wykres AUDCHF dla interwału H4.
Wykres AUDCHF dla interwału H4.

DOŁĄCZ DO WEBINARU


Wykres AUDCHF dla interwału H1.
Wykres AUDCHF dla interwału H1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here