Naga Marketsac

Na wykresie H1 pary AUD/CHF nadal trwa ruch korekcyjny w trendzie wzrostowym. Jak na razie korekta jest dość płaska co może zwiastować kontynuację trendu. W ostatnim czasie kurs poruszał się wewnątrz kanału wzrostowego. Cena niebawem dojdzie do dolnej krawędzi, gdzie również mamy ważny poziom wsparcia jaki wyznacza poprzedni szczyt czyli okolice 0,7370. Wydaje się, że w tym miejscu warto zacząć rozglądać się za sygnałami świadczącymi o powrocie kupujących.

ac op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/SGD – przy linii trendu H1
Następny artykułAnaliza czwartkowej sesji na DAX. Wzrosty w Europie.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here