Naga MarketsPara walutowa AUDCHF od blisko dwóch lat a dokładniej od pamiętnego “Czarnego Czwartku“, kiedy to nastąpiło drastyczne i niespodziewane załamanie się rynku spowodowane decyzją Szwajcarskiego Banku Narodowego (SNB) o cięciu stóp procentowych oraz porzuceniu sztywnego kursu wymiany EUR/CHF w wysokości 1.20 w efekcie czego wybiliśmy istotne wsparcie 0.7750 poruszała się w konsolidacji tworząc formacje trójkąta zwyżkującego.

Na skutek grudniowych spadków rynek ponownie dotarł w okolice linii tendencji wzrostowej oraz lokalnego wsparcia 0.7270, gdzie ponownie pojawiła się reakcja popytowa.

Od początku roku obserwujemy dynamiczne wzrosty w efekcie czego ponownie znaleźliśmy się w okolicy poziomu 0.7670, którego przetestowania moglibyśmy się wkrótce spodziewać. Odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do ponownych spadków.

Za potencjalnym pojawieniem się silnej reakcji podażowej przemawia również znajdująca się w okolicy wspomnianego oporu linia trendu spadkowego.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

AUDCHF Weekly
AUDCHF Weekly


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKonferencja EBC: Gołębie komentarze inflacyjne osłabiają EUR
Następny artykułCredit Suisse zapłaci $5 miliardów za grzechy z 2008
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here