Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDCHF przez cztery ostatnie tygodnie wyznaczały nowe minima. Jak widać na poniższym wykresie, w minionym tygodniu testowane było kluczowe wsparcie jakie zapewnia linia trendu biegnącą od dołka z czerwca 2016-go roku.

Wspomniany test okazał się pozytywny, a tydzień zamknął się na poziomie wyższym od otwarcia, absorbując tym samym całą wcześniejszą podaż. Doprowadziło to także do uformowania się byczej formacji pin bar, której potwierdzeniem mogą być wzrosty jakie widoczne są od początku obecnego tygodnia.

Z kolei po przejściu na wykres dzienny widzimy, że notowania dotarły dziś do ważnego oporu na 0.7420. To właśnie od jego pokonania mogą zależeć losy dalszej ekspansji byków.

Zamknięcie sesji ponad obszarem przy 0.7420 otworzy drogę do zwyżki w kierunku 0.7565, gdzie znajdują się maksima z ostatnich trzech miesięcy. Z kolei jeśli opór ten zostanie utrzymany, istnieje ryzyko ponownego testu wspomnianej na wstępie linii trendu.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here