Naga MarketsSilny w ostatnim czasie Loonie i osłabiony po dzisiejszym oświadczeniu RBA – Aussie sprawiają, że para walutowa AUDCAD osunęła się do poziomów widzianych ostatnio na początku roku. Jak widać na poniższym wykresie tygodniowym, notowania obecnie testują linię trendu prowadzoną od dołka z maja ubiegłego roku.

Spojrzenie na wykres 4-godzinny ukazuje trend spadkowy, gdzie dołki i szczyty formowane są na coraz niższych poziomach. Jednak wspomniana wyżej linia trendu może powstrzymać przynajmniej na chwilę ekspansję niedźwiedzi. Przy takim scenariuszu, kolejne oferty mogą pojawić się w okolicach przełamanego wsparcia przy 0.9924, które teraz stanowi opór.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Jeśli chodzi większy potencjał spadkowy, to spodziewany on jest dopiero w momencie skutecznego przełamania linii trendu na wykresie tygodniowym. Wtedy też celem dla osunięć mogą być okolice wsparcia na 0.9597.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here