Naga MarketsRuch we wnętrzu trójkąta, który trwał od ponad 2-tygodni właśnie się zakończył. Popyt zdołał mocną wzrostową świecą (widoczną na interwale H1) wyłamać górne ograniczenie trójkąta i znalazł się tym samym na najwyższym poziomie od 27 czerwca.

Jeżeli w najbliższych godzinach podaż nie zaneguje tego wybicia wracając do wnętrza trójkąta kolejnym celem popytu będzie opór 1.0220. Obecnie głównym celem kupujących jest kluczowy opór na poziomie 1.0330. Popyt nie jest jednak w stanie pokonać tego oporu już od ponad 4 lat. Wszystkie dotychczasowe próby przełamania 1.0330 kończyły się dynamicznymi spadkami, co również może się powtórzyć, gdyby kupujący na AUDCAD próbowali “z marszu” przełamać ten ważny poziom.

Ta jak również wiele innych analiz znajdziesz na stronie XM.COM

AUDCAD H1
Wykres dla interwału H1
AUDCAD H4
Wykres dla interwału H4.

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here