Naga MarketsKurs pary walutowej AUDCAD od połowy 2013 roku porusza się w trendzie horyzontalnym (w konsolidacji). Warto jednak zwrócić uwagę, że od dłuższego czasu podaż nie ma wystarczająco siły by dotrzeć i ponownie przetestować dolne ograniczenie tej konsolidacji a spadki za każdym razem docierają jedynie w okolice linii tendencji wzrostowej. Podobnie jest również obecnie…

Na skutek trwających kwietnia spadków rynek dotarł w okolice wspomnianej linii tendencji wzrostowej, gdzie już w ubiegłym tygodniu pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Mimo to, w tym tygodniu ponownie testujemy to wsparcie.

AUDCAD Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że w dniu dzisiejszym, w okolicy tego poziomu ponownie pojawiła się reakcja popytowa. Ponowne odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do kolejnych wzrostów.

AUDCAD Daily

Na wykresie H1 zauważyć możemy jednak, że dzisiejsze wzrosty dotarły jedynie w okolice lokalnego oporu, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli zatem opór ten zostanie odrzucony i spadki będą kontynuowane a świeca dzienna zamknie się w okolicy dzisiejszych minimów, spodziewać moglibyśmy się trwałego pokonania linii trendu z wykresu tygodniowego co mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w nieco szerszym horyzoncie czasowym.

By wykorzystać analizę i zainwestować na CADJPY
sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDCAD H1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading Ichimoku – AUDCHF, AUDNZD, USDCHF, EURCAD – 12 września 2017
Następny artykułeToro zawiesza działalność w Rosji
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here