Naga Marketsaudcad

Na wykresie H4 pary AUD/CAD kurs po raz kolejny znalazł się w strefie wparcia. Tak samo jak poprzednim razem widoczna jest świeca z długim dolnym cieniem, naruszająca tę strefę ale pokazująca, że jest on broniona. Mamy sprzeczne sygnały, gdyż na wykresie D1 powstała w ciągu ostatnich dwóch dni formacja objęcia bessy, która może być zwiastunem większych spadków. Krótkoterminowo może jednak być opłacalne zagranie na wzrosty licząc na kolejne udane odbicie od wsparcia.

audcad opcja

OptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – środa 22 października.
Następny artykułBudimex [BDX], Hawe [HWE] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here