Naga Markets
W krótkim terminie widać umocnienie australijskiej waluty oraz osłabienie dolara kanadyjskiego, które nastąpiło po decyzji Banku Kanady w sprawie stóp procentowych oraz konferencji jego prezesa – Stephena Poloza. Takie połączenie silnej oraz słabej waluty może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych na parze walutowej AUDCAD.

Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, po odbiciu od 20-okresowej SMA doszło do przełamania najpierw poziomu oporu przy 0.9868, a następnie przy 0.9917. Następstwem tych wydarzeń był ruch wzrostowy, który zaprowadził dziś cenę w okolice kluczowego poziomu obrony przy 1.0600.

Dołączanie teraz do wzrostów nie byłoby rozsądne, szczególnie biorąc pod uwagę to, że znajdujemy się tuż pod oporem. Jednakże jeśli pojawi się korekta ostatnich wzrostów, można będzie poszukiwać sygnałów jej zakończenia, tak by wykorzystać wzrostowe momentum panujące na AUDCAD.

Na chwilę obecną trudno przewidzieć, gdzie zatrzyma się korekta i czy w ogóle do niej dojdzie. Jeśli jednak faktycznie by do niej doszło, oznak jej zakończenia szukać można w zakresie 33-66% zniesienia ostatniego impulsu wzrostowego.

zrzut-ekranu-2017-01-19-o-12-25-24


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcja na dziś – PUT na Silver
Następny artykułDanske Bank prognozuje ruch boczny EURUSD GBPUSD pomimo EBC
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here