Naga MarketsW krótkim terminie widać umocnienie australijskiej waluty oraz osłabienie dolara kanadyjskiego, które nastąpiło po decyzji Banku Kanady w sprawie stóp procentowych oraz konferencji jego prezesa – Stephena Poloza. Takie połączenie silnej oraz słabej waluty może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych na parze walutowej AUDCAD.

Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, po odbiciu od 20-okresowej SMA doszło do przełamania najpierw poziomu oporu przy 0.9868, a następnie przy 0.9917. Następstwem tych wydarzeń był ruch wzrostowy, który zaprowadził dziś cenę w okolice kluczowego poziomu obrony przy 1.0600.

Dołączanie teraz do wzrostów nie byłoby rozsądne, szczególnie biorąc pod uwagę to, że znajdujemy się tuż pod oporem. Jednakże jeśli pojawi się korekta ostatnich wzrostów, można będzie poszukiwać sygnałów jej zakończenia, tak by wykorzystać wzrostowe momentum panujące na AUDCAD.

Na chwilę obecną trudno przewidzieć, gdzie zatrzyma się korekta i czy w ogóle do niej dojdzie. Jeśli jednak faktycznie by do niej doszło, oznak jej zakończenia szukać można w zakresie 33-66% zniesienia ostatniego impulsu wzrostowego.

zrzut-ekranu-2017-01-19-o-12-25-24


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here