Naga Marketsaudcad

Na wykresie H4 pary AUD/CAD kurs spadł poniżej dotychczasowego wsparcia. Może być to konsekwencją sygnałów płynących z interwału dziennego, na którym widać było formację objęcia bessy. Teraz wsparcie stało się oporem. Kurs właśnie je testuje. Warto poczekać na sygnał sprzedaży. Można już zauważyć, że kurs wpisuje się  w kanał spadkowy i być może ta tendencja będzie kontynuowana.

audcad opcja

OptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnalizator Walutowy: Wyniki badań nastrojów na rynku forex 24.10
Następny artykułAUD/CHF – prowzrostowa perspektywa
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here