Naga MarketsKliknij po więcej informacji

Nowe miesięczne minimum i poziomy nie widziane od niemal dwóch miesięcy pojawiły się właśnie na wykresie AUDCAD. Para od dwóch tygodni znajduje się w tendencji spadkowej, która przed kilkoma dniami drastycznie przyspieszyła. Czy psychologiczne wsparcie na poziomie 1,0000 będzie stanowić kolejny punkt zwrotny na wykresie?


Spoglądając na wykres godzinowy AUDCAD dostrzegamy znaczne przyspieszenie spadkowego momentum pod koniec ubiegłego tygodnia. Od tamtej pory wstęga średnich wykładniczych (okresy 8 oraz 21) dość dobrze była respektowana jako ruchoma strefa oporu:Czy tak będzie i tym razem? Biorąc pod uwagę znaczące wyprzedanie AUDCAD zarówno na wykresie dziennym jak i godzinowym, można oczekiwać głębszej korekty wzrostowej ostatnich spadków. Na wykresie poniżej zaznaczona została bycza dywergencja pomiędzy wykresem pary a wskaźnikiem RSI(14):

Dywergencja w tak ciekawym miejscu jakim jest psychologiczne wsparcie w rejonie równego poziomu 1,0000 może zwiastować większą korektę na wykresie. Wykorzystując siatkę zniesień Fibonacciego możemy wyznaczyć potencjalne miejsce docelowe wzrostów:

Dołącz do eToro i sprawdź pozycjonowanie rynkowe na AUDCAD

Strefa 1,0120/30 jest o tyle ciekawym miejscem, gdyż została widocznie testowana już w przeszłości (zarówno od góry jak i od dołu) a dodatkowo została wzmocniona poziomem 50%. Mając na uwadze tak głębokie wyprzedanie AUDCAD na wyższych interwałach, dotarcie ceny w zaznaczone rejony nie powinno stanowić problemu dla obecnych na parze byków.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here