Naga MarketsPara walutowa AUDCAD od pewnego czasu porusza się w konsolidacji oscylując w okolicy lokalnej strefy oporu. Na skutek trwających od wczoraj spadków zapoczątkowanych ponownych odrzuceniem wspomnianej strefy rynek po raz kolejny dotarł w okolice poniedziałkowych minimów, gdzie znów pojawiła się reakcja popytowa. Późniejsze wzrosty nie trwały jednak zbyt długo i dotarły one jedynie w okolice lokalnego (niebieskiego) oporu, gdzie pojawiła się silna reakcja podażowa. Jeżeli spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się pokonania najbliższego wsparcia i być może nawet ponownego przetestowania poziomu 0.9960.

AUDCAD H1

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że obecne wzrosty są niezwykle spokojne i ani razu nie pokonały trwale poziomu 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego. Liczne górne cienie sugerować mogą, że w najbliższym czasie ponownie obserwować będziemy przewagę podaży. Jeżeli po raz kolejny kurs dotrze w okolice wspomnianego już wcześniej poziomu 0.9960, spodziewać moglibyśmy się jego pokonania i kontynuacji spadków być może nawet w okolice poziomu 0.9650.

AUDCAD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBank Anglii i królowa brytyjska sterują kursem funta. GBP w górę!
Następny artykułBofA Merrill Lynch wierzy w siłę euro
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here