TMS


Para walutowa AUDCAD od pewnego czasu porusza się w konsolidacji oscylując w okolicy lokalnej strefy oporu. Na skutek trwających od wczoraj spadków zapoczątkowanych ponownych odrzuceniem wspomnianej strefy rynek po raz kolejny dotarł w okolice poniedziałkowych minimów, gdzie znów pojawiła się reakcja popytowa. Późniejsze wzrosty nie trwały jednak zbyt długo i dotarły one jedynie w okolice lokalnego (niebieskiego) oporu, gdzie pojawiła się silna reakcja podażowa. Jeżeli spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się pokonania najbliższego wsparcia i być może nawet ponownego przetestowania poziomu 0.9960.

AUDCAD H1

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że obecne wzrosty są niezwykle spokojne i ani razu nie pokonały trwale poziomu 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego. Liczne górne cienie sugerować mogą, że w najbliższym czasie ponownie obserwować będziemy przewagę podaży. Jeżeli po raz kolejny kurs dotrze w okolice wspomnianego już wcześniej poziomu 0.9960, spodziewać moglibyśmy się jego pokonania i kontynuacji spadków być może nawet w okolice poziomu 0.9650.

AUDCAD Daily

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBank Anglii i królowa brytyjska sterują kursem funta. GBP w górę!
Następny artykułBofA Merrill Lynch wierzy w siłę euro
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here