Naga MarketsNa skutek trwających od połowy kwietnia wzrostów kurs pary walutowej AUDCAD dotarł w okolice bardzo ważnej strefy oporu 1.0340, gdzie w ubiegłą środę pojawiła się silna reakcja podażowa. Warto zauważyć, że był to już trzeci (a jeżeli spojrzymy na wykres tygodniowy to nawet 4) test tego poziomu a jego kolejne odrzucenie może być sygnałem do ponownych spadków, dla których najbliższym istotnym wsparciem (z punktu widzenia interwału dziennego) okazuje się poziom 0.9950.

AUDCAD Daily
AUDCAD Weekly

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że na skutek trwającej od wczoraj korekty wzrostowej rynek dotarł i ponownie przetestował pokonane w ubiegły piątek wsparcie (teraz opór) w okolicy poziomu 1.0130, gdzie pojawiła się silna reakcja podażowa.

Warto zauważyć, że poziom ten w przeszłości stanowił istotne wsparcie a jego trwałe odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice wspomnianego wcześniej poziomu 0.9950.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDCAD H4

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJustin Bennett: EUR/USD przesuwa się w kierunku 1.0860
Następny artykułDanske Bank prognozuje spadki EURUSD, EURGBP
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here