Naga MarketsPara walutowa AUDCAD od trzech lat uwięziona jest w konsolidacji, gdzie górne ograniczenie widoczne jest w pobliżu poziomu 1.0332, natomiast dolne wypada w okolicach 0.9170. Od listopada ubiegłego roku widzieliśmy już kilka prób pokonania bariery na 1.0332, które za każdym razem kończyły się niepowodzeniem.

Obecnie cena testuje mniej istotne wsparcie przy 0.9924, gdzie znajdują się minima z kwietnia br. Skuteczne przełamanie tego poziomu otworzyłoby drogę do linii trendu prowadzonej od dołka z maja ubiegłego roku. Z kolei kiedy i ten poziom zostałby złamany, kurs miałby otwartą drogę do wsparcia na 0.9597.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Alternatywą dla powyższego scenariusza jest odbicie od wsparcia przy 0.9924, co mogłoby wiązać się z ponownym ruchem do górnej bariery trzyletniego ruchu bocznego.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here