Naga MarketsWykres czterogodzinny wskazuję na trend wzrostowy. Świadczy o tym sekwencja coraz wyższych szczytów oraz dołków. Dodatkowym potwierdzeniem ją średnie ruchome EMA (75-, 100- okresowe). Ostatnia korekta skończyła się w bardzo interesującym miejscu, które łączyło w sobie konfluencję w postaci: wzrostowej wstęgi średnich, podobieństwa korekt 1 do 1 oraz 61,8 % zniesienia FIBO. Następnie można było zaobserwować wzmożoną reakcje strony popytowej. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

AUD/CAD H4

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Notowania na wykresie godzinnym znajdują się w okolicach wsparcia, przy poziomie 1,0135. Obszar ten wielokrotnie był sprawdzany przez rynek. Ostatni test tych okolic doprowadził do powstania impulsu wzrostowego. Prawdopodobnie wkrótce można będzie zaobserwować ponowną reakcję strony popytowej. Prowzrostowa formacja PA zwiększy szanse do wzrostów. Lokalny opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1,0200. Przełamanie tego obszaru otworzy drogę do testu okolic ostatniego szczytu. Spadek poniżej minimum z dnia 03.03.2017 r. może doprowadzić do zmiany trendu.

comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.

AUD/CAD H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here