Naga MarketsPara walutowa AUDCAD na skutek trwających od początku listopada spadków 16 grudnia br. pokonała niezwykle istotne wsparcie w okolicy poziomu 0.9780, które obecnie re-testujemy od dołu (jako opór). W środę pojawiła się silna reakcja podażowa odrzucająca wspomniany poziom i jeżeli tylko zostanie on trwale odrzucony, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wcześniejszych spadków a potencjalnym targetem dla pozycji krótkich (sprzedaży) mogłyby okazać się nawet okolice poziomu 0.9350.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

AUDCAD Daily
AUDCAD Daily

Spoglądając na wykres H4 zauważymy, że rynek od blisko dwóch tygodni porusza się w konsolidacji, której górne ograniczenie zbiega się z poziomem momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Na skutek środowej reakcji podażowej rynek odrzucił ten poziom a trwające od dwóch dni wzrosty bardziej przypominają korektę aniżeli nowy impuls. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem kontynuacji spadków.

AUDCAD H4
AUDCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – Ostatnie godziny szalonego 2016 roku
Następny artykułGuten Morgen DAX 30.12.2016
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here