Naga MarketsPara walutowa AUDCAD od kilku tygodni oscyluje w okolice istotnego oporu 1.0085 zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego, gdzie w ubiegłym tygodniu pojawiła się silna reakcja podażowa. Na wykresie tygodniowym zaobserwować możemy zatem pro-spadkową świecę pin-bar odrzucająca wspomnianą strefę. Dodatkowym potwierdzeniem wspierającym scenariusz pro-spadkowy w najbliższym czasie jest również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic wskazującym na silne wykupienie.

AUDCAD Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że trwałe odrzucenie obecnej strefy mogłoby spowodować spadki nawet w okolice poziomu 0.9610 choć pierwszej reakcji popytowej spodziewać moglibyśmy się już w okolicy wsparcia 0.9860.

AUDCAD Daily

Na wykresie 4-godzinowym widzimy również, że na skutek piątkowych spadków rynek pokonał linię tendencji wzrostowej, którą obecnie re-testujemy od dołu jako opór. Na poprzedniej formacji świecowej zaobserwować mogliśmy pojawienie się rekacji podażowej przez co powstał pro-spadkowy pin-bar.

Wykorzystaj analizę, by zainwestować u Brokera HotForex

AUDCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNial Fuller’s Price Action – tygodniowe spojrzenie na rynki 27 lutego – 3 marca
Następny artykułHiszpania ostrzega przed działalnością Vortex Assets
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here