Naga MarketsPodaż próbowała w poniedziałek odrobić swoje piątkowe błędy i przełamać dolne ograniczenie kanału na poziomie 0.9970. Spadki dotarły dzisiaj w rejon poziomu 0.9950 jednak podobnie jak w piątek szybko pojawili się kupujący, którzy zdołali wypchnąć AUDCAD ponownie do wnętrza konsolidacji.

Nieudane próby wyłamania z konsolidacji miały również miejsce w pierwszej połowie sierpnia i to zarówno jej górnego jak i dolnego ograniczenia. Dotychczas po takich próbach pojawiał się dynamiczny ruch w kierunku przeciwnym i podobnego scenariusza możemy spodziewać się obecnie. Najbliższym celem jest maksimum z zeszłego tygodnia na poziomie 1.0030. Natomiast głównym celem popytu jest poziom 1.0050.

Nie da się jednoznacznie wskazać, w którym kierunku nastąpi wyłamanie z konsolidacji. W dłuższym terminie AUDCAD poruszał się w trendzie spadkowym (od początku maja do połowy lipca), z kolei w średnim terminie w trendzie wzrostowym (od połowy lipca do dziś). W związku z tym, wyłamanie z konsolidacji będzie kluczowe dla dalszego kierunku ruchu AUDCAD.

AUDCAD H4
Wykres dla H4
AUDCAD D1
Wykres dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here