Naga MarketsAUDCAD – Jak w tytule: pierwsze objęcie hossy ( byczy outside bar) pojawiło się 21.10. Wybicie z tej dwu-świecowej formacji zostało potwierdzone przez MACD, który wszedł w fazę wzrostową. Kolejne objęcie hossy pojawiło się wczoraj. Na pewno musimy podejść do tej drugiej formacji z pewną rezerwą, gdyż niewątpliwie wczorajsza noc wyborcza w USA może trochę wypaczać obraz rynku.

AUDCAD Daily
AUDCAD Daily – dwie formacje objęcia hossy

Zmienność jaką wczoraj obserwowaliśmy nie zdarza się często, ale zakładam, że w przypadku tak zwanych krossów, czyli par bez udziału dolara USD- te anomalie nie są aż tak znaczące.

Aktualnie na 3 godziny przed zamknięciem rynku cena znajduje się 10p ponad górną krawędzią formacji. Jeśli taki stan utrzyma się do końca sesji, będziemy mogli uznać że wybicie jest potwierdzone. MACD świeci na “zielono”.

AUDCAD-H4
AUDCAD H4 – cena wybija z kolejnego outside bara

Na wykresie H4 możemy wstępnie określić cel popytu. Strefa podaży 0.9490 może okazać się pierwszą przeszkodą do dalszych wzrostów. Jej pokonanie może dać impuls do dalszych wzrostów do kolejnej znajdującej się w okolicach 0.9530.
Tu  MACD też znajduje się w fazie wzrostowej.

Polecam też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here