Naga MarketsZgodnie z analizą sprzed 1,5 tygodnia cena przetestowała wsparcie z 2013 roku na poziomie 0.9160. Wsparcie było celem dla niedźwiedzi, którzy w tym miejscu zamykali pozycje krótkie oraz byków którzy otwierali tu pozycje długie. W rezultacie na wykresie tygodniowym widoczna jest mocna wzrostowa świeca, zatrzymana na oporze. Na wykresie tygodniowym wyznaczyć można obecnie dosyć dokładnie kanał spadkowy, w którym cena porusza się od 1,5 roku. W tej chwili popyt próbuje wybić opór na poziomie 0.9400, jeżeli to się okaże skuteczne to celem wzrostów będzie poziom 0.9740.

AUDCAD-W1
Wykres AUDCAD dla interwału W1.

Na interwale H4 mniejszy kanał, który wskazywałem w analizie na początku września. Próba jego wybicia w dół nie powiodła się i w dniu dzisiejszym byki próbują wyjść z kanału górą. Jeżeli to się powiedzie kolejny opór znajduje się na poziomie 0.9480. Jednak poziom, do którego obecnie doszła cena to zniesienie fibo 50% ostatnich spadków co może wywołać reakcję niedźwiedzi.

AUDCAD-H4


FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here