Naga Markets



Kurs pary walutowej AUD/CAD jeszcze do wczorajszego zamknięcia utrzymywał się ponad linią trendu wzrostowego, rozpoczętego we wrześniu 2015 roku.

Sytuacja jednak diametralnie zmieniła się podczas sesji azjatyckiej, podczas której poznaliśmy trochę danych dla gospodarki australijskiej, które delikatnie rzecz ujmując nie zadziały na wzrost wartości tej waluty. Więcej w tym temacie przeczytasz w dzisiejszym komentarzu makro.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Do tej pory zakres spadków to ponad 180-pips i po przełamaniu wspomnianej wcześniej linii trendu wzrostowego, testowane jest właśnie kluczowe wsparcie, które w październiku ubiegłego roku działało również jako opór.

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Znasz Trading Floor? Sprawdź na forum![/pullquote]

Jeśli poziom ten wytrzyma, być może dojdzie do testu zarówno przełamanej linii trendu jak i poziomu horyzontalnego przy 0.9747. Z kolei zejście pod obszar wsparcia i zamknięcie pod nim na wykresie dziennym może być zwiastunem dalszych spadków, gdzie najbliższe wsparcie w takiej sytuacji przypada na okolice poziomu 0.9440.

2704-AUDCAD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here