Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDCAD poruszają się w dynamicznym trendzie spadkowym, gdzie na zamknięciu wczorajszej sesji wybity został dołek z maja 2016 roku. Dziś natomiast spadki są kontynuowane, a kurs obecnie znajduje się na poziomach jakie ostatnio widziane były w październiku 2015.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, cena po przełamaniu wsparcia horyzontalnego na 0.9610 dobrze respektuje kanał średnich EMA 10/20, który stanowi dynamiczny opór w obecnym trendzie.

Biorąc pod uwagę wczorajsze wybicie, traderzy dalej mogą szukać okazji na dołączenie do trendu spadkowego po korektach. Opór horyzontalny przy takim scenariuszu znajdziemy w okolicach 0.9370, natomiast warto także obserwować wspomniany wyżej kanał średnich. Kolejnym celem dla sprzedających mogą się okazać okolice dołka z sierpnia / września 2015 blisko 0.9156.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here