Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDCAD poruszają się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty tworzące się na coraz niższych poziomach oraz obecność notowań pod środkową wstęgą Bollingera.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs w ostatnim czasie korygował spadek, który zaprowadził notowania do poziomów z 2010 roku. Korekta dotarła do obszaru wcześniejszego wsparcia w obrębie 0.9287. Co istotne, obszar ten pokrywa się z 20-dniową SMA, która stanowi środkową wstęgę Bollingera. Ponadto w poniedziałek udało się domknąć lukę spadkową, którą rozpoczął się handel w obecnym miesiącu.

kurs AUDCAD w ostatnim czasie korygował spadek, który zaprowadził notowania do poziomów z 2010 roku

Pozytywny test wymienionych wyżej poziomów daje duże prawdopodobieństwo zakończenia korekty, a tym samym powrotu do trendu spadkowego. Również na wykresie 4-godzinnym widać osłabienie wśród kupujących na oporze. Tam bowiem wystąpiła dywergencja pomiędzy ceną na wykresie, a wskazaniami RSI.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>

Na wykresie H4 pary AUDCAD wystąpiła dywergencja pomiędzy ceną na wykresie, a wskazaniami RSI


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here