Naga MarketsNa parze walutowej AUDCAD doszło w minionym tygodniu do odbicia od kluczowej strefy podaży w obrębie 1.0332, a o takim scenariuszu wspominałem w analizie z 21-go marca.

Obecnie korygowane są trzy spadkowe dni, a wczoraj na wykresie dziennym i 50-procentowym zniesieniu tych spadków uformował się podażowy pin bar, który może wskazywać na zakończenie tej korekty.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Sygnał do wejścia w pozycje krótką wynikający ze strategi price action Tylko Dołki i Szczyty pojawił się także na niższym interwale (M30). Wybite zostało tam wsparcie na 1.0216, co było jednoznaczne z ustanowieniem niższego dołka i zakończeniem korekty wzrostowej.

Najbliższym celem dla ewentualnej pozycji krótkiej mogą być okolice dołka z wykresu dziennego przy 1.0160, natomiast warto też zwrócić uwagę na poziom znajdujący się nieco wyżej, przy 1.0178.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here