Naga MarketsKurs pary walutowej AUDCAD po silnej wyprzedaży i przełamaniu wsparcia na 0.9924 dotarł do linii trendu prowadzonej od dołka z maja br., o czym była mowa w ostatniej analizie. Wtedy też zwracałem uwagę, że na linii trendu pojawić się mogą oferty i tym samym doprowadzić do utworzenia korekty wzrostowej.

Patrząc na akcję cenową z ostatnich kilku dni taki scenariusz wydaje się całkiem prawdopodobny. Na wykresie dziennym utworzyła się bowiem formacja Fakey czyli po prostu fałszywe wybicie z formacji inside bar. Dodatkowo notowania na zamknięciach sesji cały czas utrzymują się ponad wsparciem zapewnianym przez linię trendu wzrostowego.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Wspomniana formacja Fakey zazwyczaj zapowiada odwrócenie, co w tym konkretnym przypadku może doprowadzić do ruchu wzrostowego. Przy realizacji wzrostowego scenariusza, najbliższy cel stanowić będzie przełamany obszar wsparcia przy 0.9924, który teraz stanowi opór. Dodatkowo rolę oporu dynamicznego pełni 20-dniowa SMA, a także okolice maksimów dużej świecy podażowej przy 0.9980.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here